Portu kod polecający – 3 miesiące inwestowania za darmo (2024)

Portu.pl kod polecający - 3 miesiące inwestowania za darmo (2024)
Portu kod polecający – 3 miesiące inwestowania za darmo (2024)
Portu kod polecający – 3 miesiące inwestowania za darmo (2024)

Portu kod polecający pozwala na 90 dni darmowego inwestowania na platformie inwestycyjnej Portu.pl. Czy marzysz o możliwości bezpłatnego inwestowania przez trzy miesiące? Teraz masz taką szansę dzięki wyjątkowej promocji Portu.pl!

Jak zdobyć 3 miesiące darmowego inwestowania na Portu.pl?

  • Podczas rejestracji na Portu.pl, wpisz ten Portu kod polecający w polu Mam kod polecający.
  • Twoje darmowe 3 miesiące zaczynają się, gdy zainwestujesz swoje pierwsze środku na Portu.

Jeśli planujesz rozpocząć inwestowanie na internetowej platformie inwestycyjnej Portu.pl, przy otwieraniu konta przyda Ci się link zapraszający (Portu kod polecający). Jeśli zapiszesz się korzystając z poniższego linku zapraszającego (Portu kod polecający) otrzymasz 90 dni darmowego inwestowania. W tym czasie nie będą pobierane opłaty za zarządzanie i będziesz miał tzw. okres wolny, który rozpoczyna się od dnia zainwestowania pierwszego depozytu.

Ocena:
[Razem: 364 Średnia: 5]

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem swoich środków, to jest doskonały moment, aby rozpocząć swoją przygodę na rynkach finansowych. Dzięki naszemu referencyjnemu kodowi, otrzymasz trzy miesiące inwestowania zupełnie za darmo!

Aby skorzystać z tej wyjątkowej promocji, wystarczy wprowadzić nasz referencyjny kod podczas rejestracji na platformie Portu.pl. Gdy już to zrobisz, otrzymasz trzy pełne miesiące inwestowania bez żadnych opłat. To świetna okazja, aby dowiedzieć się więcej o inwestowaniu, zyskać doświadczenie i sprawdzić, czy inwestowanie jest dla Ciebie.

Warunki stosowania Portu kod polecający

Aby móc otrzymać nagrodę, należy spełnić następujące warunki:

  • Musisz być osobą fizyczną, która nie posiada i nigdy nie posiadała konta w Portu.pl
  • Musisz użyć linku URL zaproszenia, aby zarejestrować się w aplikacji Portu lub musisz wprowadzić kod polecający w polu Mam kod polecający podczas rejestracji.
  • Musisz zainwestować i nie wypłacać środków przez 6 miesięcy po pierwszej wpłacie.
Portu.pl kod polecający - 3 miesiące inwestowania za darmo (2024)

Czym jest Portu.pl?

Portu jest częścią WOOD & Companyczeskiej firmy brokerskiej z ponad 30-letnią historią i największym handlarzem papierów wartościowych na praskiej giełdzie. Kupuje papiery wartościowe poprzez swój trading desk, dzięki czemu jest w stanie zapewnić najlepsze warunki bez dodatkowych opłat i marż. WOOD & Company zarządza dla swoich klientów aktywami o wartości ponad 1,64 mld EUR. To bogactwo doświadczeń i know-how jest przekształcane przez zespoły WOOD & Company i Portu w bezkonkurencyjne produkty.

Portu to czeska internetowa platforma inwestycyjna, która inwestuje w portfele pasywnie zarządzanych funduszy ETF. Portu zostało stworzone przez środkowoeuropejską grupę inwestycyjną WOOD & Company i jest nadzorowane przez Narodowy Bank Czech. Grupa jest największym traderem na praskiej giełdzie, ma 30 lat doświadczenia i posiada szerokie licencje na świadczenie usług inwestycyjnych i innych usług finansowych.

Portu rozszerza swoją działalność na Polskę w 2022 roku.

Platforma Port działa jako robo-doradca (zautomatyzowany dostawca zarządzania finansami typu robo). Jest to połączenie algorytmicznego zarządzania finansami z tradycyjną formą osobistego doradztwa inwestycyjnego polegającego na obecności ludzkich zarządzających portfelem.

Po wypełnieniu przez klienta kwestionariusza inwestycyjnego proponowany jest mu odpowiedni profil ryzyka, który odpowiada jego wiedzy i celom finansowym.

Portu recenzje i doświadczenia

Portu inwestycje opinie: Nasze doświadczenia z czeską platformą inwestycyjną Portu są bardzo dobre. Inwestujemy na platformie od 2019 roku, podoba nam się szeroka oferta ETF-ów, niskie opłaty, program rabatowy oraz łatwość obsługi przejrzystej aplikacji internetowej i mobilnej.

Recenzje portów od klientów są bardzo pozytywne. Klientom podoba się niska opłata (1%) i możliwość jej obniżenia nawet o 40% dzięki programowi rabatowemu. Popularnością cieszy się również możliwość otwarcia konta dla dziecka w Portu.

Platforma inwestycyjna Port to dobry wybór dla początkujących i zaawansowanych inwestorów. Platforma nadaje się do regularnego i długoterminowego inwestowania (10 lat lub więcej). Ważne jest jednak, aby zrozumieć ryzyko związane z inwestowaniem na rynkach kapitałowych. Najlepiej zainwestować tyle pieniędzy, ile można stracić bez wpływu na standard życia. Zwroty z przeszłości nie są gwarancją przyszłych zwrotów.

Portu recenzje i doświadczenia (2024)

Naszą szczegółową recenzję Portu (w języku czeskim) znajdziecie tutaj.

Ostatnia aktualizacja w dniu 19/01/2024 autor Jan Nowak

2 Comments
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Add your review
  1. […] Portu kod polecający – 3 miesiące inwestowania za darmo […]

  2. […] Portu kod polecający – 3 miesiące inwestowania za darmo […]

Leave a reply

Niezależny Test
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0